czwartek, 5 listopada 2015

Niby pięknie, niby cacy....

Niecałe 48 godzin wystarczy by pogoda uległa całkowitej zmianie i chmury zasłoniły słońce.

Jak to jest, ze ten psychologiczny wzorzec mężczyzny, ktory zostaje juz w Waszej głowie na całe życie, daje tak ciała po całości, że zastanawiacie sie czy kiedykolwiek znaliście tego człowieka, kierującego się - jak się wydaje - innymi wartosciami niż Wy.

I mój kot ma nowotwór więc wczoraj spędził czas na stole operacyjnym a dzisiaj nafaszerowana lekami rzuca się i gryzie wszystkich. A ja spać nie mogę ze zmartwienia.


Dobre w tym wszystkim, że to słońce gdzies za tymi chmurami jest i czasem po pracy udaje mi się do niego dojechać i rozpromienić. Całkiem sama w tym wszystkim, nie dałabym chyba już rady.2 komentarze:

 1. Mam nadzieję, że to słońce rozpromieni się wkrótce tak bardzo, że swoim ciepłem rozpuści wszystkie problemy jak kostkę lodu.
  Nie wiem co bym zrobiła,ale wiem jakie to uczucie kiedy dławi bezsilność. I to taka od której właśnie nie można uciec do domu. I smutno mi, że Ty też przez to przechodzisz :(
  Nie chcę się tu wymądrzać, bo nic tak nie wkurza, jak porady od każdego kto nigdy tego nie zrozumie jak nie przeżyje tego samego, ale jest specjalistą od wszystkiego. Mi pomagają dwie rzeczy w beznadziejnych sytuacjach: 1)myśl, że to mój członek rodziny, ale on nie jest mną.2) wiara, w to że wszystko jest po coś i mimo, że nie umiem znaleźć żadnego wytłumaczenia dzisiaj to kiedyś to zrozumiem o co chodziło Opatrzności że mi to zesłała ( w sumie zrozumiałam to po przeczytaniu książki "Moc uwielbienia" która całkiem zmieniła moje spojrzenie na świat i chyba pomogła w najgorszym okresie)
  No i myśl, że wszystko minie.
  Kurde a on nie może się wyprowadzić do niej ?
  Trzymaj sie, słońce tam jest.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pumpernikulusku daj znać czy wszystko ok, czy wyszło słońce chociaż troszeczke bo czekam cały czas i nabijam ci wejścia ;)
  BTW znowu zaczęłam pisać glupotki pod nowym adresem więc jak masz ochotę się pochichrac to dawaj na emmamusztarda.blogspot.com ale jak wejdziesz to napisz vos żebym wiedziała ze żyjesz bo się martwie że przepadłas w smutku :(
  Calusy i miłego weekendu ♥

  OdpowiedzUsuń